Сепаратизм в Украине: МВС звітує про відбиття атак вепаратистів в більшості райцентрів Донбасу!!!

Сепаратизм в Украине: МВС звітує про відбиття атак вепаратистів в більшості райцентрів Донбасу!!!
Сьогодні найбільш радикальні прояви спроб дестабілізації ситуації мають місце в Донецькій області. Невідомими озброєними людьми були захоплені адміністративні будівлі в місті Слов'янську. В даний час під контролем загарбників залишаються будівлі міліції і СБУ. У будівлі райвідділу міліції Слов'янська захоплена кімната для зброї, значну кількість вогнепальної зброї передано практично випадковим людям. Це ускладнює ситуацію і підсилює ймовірність жертв серед населення міста.

Інформація про захоплення ОВС у Червоному Лимані, Красноармійську, Краматорську не відповідає дійсності. У Краматорську та Красноармійську план «Фортеця», який був введений ще вранці, дозволив запобігти спробі захоплення будівель. У місті Червоний Лиман будівлю міліції ще о 8 ранку було взято під охорону спільними силами правоохоронців і місцевих жителів. В результаті озброєні люди, які прийшли туди близько 15-00, не змогли вчинити спробу штурму будівлі. Наразі спільна охорона будівлі триває.

Сьогодні ж близько 15-00 години група озброєних людей скоїла напад на Донецький хімічний завод, який знаходиться під охороною Національної гвардії України. Завдяки рішучим і професійним діям міліції, двоє нападників були затримані, зброю у них вилучено. Один з правоохоронців отримав тілесні ушкодження середньої тяжкості. Охорона об'єкта, на якому зберігається значна кількість вибухонебезпечних речовин, посилена.

У будівлі обласного управління внутрішніх справ в Донецьку в даний час знаходиться близько 20 осіб, які називають себе уповноваженими для переговорів з керівництвом УВС про умови врегулювання ситуації.
Наразі в постійному режимі проходить робота оперативного штабу МВС.

- Ми моніторимо ситуацію в режимі реального часу і постійно перебуваємо на зв'язку як з керівництвом обласного управління внутрішніх справ, так і з командирами спеціальних підрозділів МВС. Зрозуміло, я не можу розкривати наші оперативні плани, можу тільки підкреслити, що сил і засобів у нас достатньо і вони дуже мобільні і готові до виконання наказів, - зазначив заступник міністра внутрішніх справ генерал-лейтенант Сергій Яровий.
12 апрель 2014 /
Похожие новости

В Мариуполе сепаратисты вытеснили украинские части, в городе идет мародерство!

Бої за Мариуполь закінчилися поразкою українських сил. Після бойових дій 9 травня, 10 травня з міста виведені військові підрозділи Національної гвардії. Покинута військова частина на вулиці Нахімова.

Запоріжжя приєдналося до всеукраїньської акції протесту з вимогою відставки Януковича!!!

В Запоріжжі о 12-00 розпочався мітинг в знак протесту проти жорстокого розгону мирної акції на Майдане 30 листопада 2013р. Серед організаторів більше 50 громадських організацій та партійних
Комментарии

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ