Тимошенко заявляет, что ее хотят убить!!!

Лідер БЮТ Юлія Тимошенко запевняє Президента Віктора Януковича, що жодні репресії не зупинять її у боротьбі за повернення України на демократичний шлях розвитку.
Тимошенко заявляет, что ее хотят убить!!!
Про це вона заявила на прес-конференції у Чернівцях, повідомляє сайт Тимошенко.


”Янукович і його оточення першою з політиків вбиватимуть політично мене. Не вдасться політично - ви знаєте, що це за мафія. Вони інші засоби застосовуватимуть”, - заявила Тимошенко.

Вона вважає, що за таких умов неприпустимого бути слабкими перед загрозами, які несе Україні влада Януковича. ”Я готова проходити цей шлях”, - додала політик.

”Чесно вам скажу: за весь час свого перебування у політиці мені, можливо, вперше справді страшно за країну. Коли я дивлюся, що робиться, коли я дивлюся, які кроки проходить країна, коли я дивлюся, які плани має Янукович і його оточення, мені, можливо, вперше страшно”, - сказала вона.

При цьому Тимошенко запевнила Януковича, що її не лякає порушення кримінальних справ і це не змусить її залишити разом із сім’єю країну. ”Я просто хочу запевнити Янукович і всю його мафію, що, по-перше, я з країни нікуди не виїду. Вони зараз намагаються безконечними кримінальними справами штовхнути мене на виїзд з країни, аби я злякалася, аби я зібрала сім’ю і кудись виїхала”, - сказала вона.

Тимошенко також вважає, що ”в’язниця не позбавляє людину свободи”. ”Вона, можливо, позбавить пересування, але якщо вони думають, що можна забрати і позбавити людину свободи, то вони дуже і дуже помиляються. Люди, справжні політики, навіть за гратами залишаються вільними”, - підкреслила вона.

Тимошенко зазначила, що загроза політичних репресій нависає також і над членами її політичної команди. ”Мені страшно за мою команду, яку сьогодні затягали по прокуратурах, мені страшно за дружин наших депутатів, за чоловіків наших депутатів, мені страшно за їхніх дітей, за їхніх онуків, оскільки сьогодні репресивна машина включена на повну потужність”, - констатувала вона.

”Мені страшно, що в Україні відроджується не просто авторитаризм, а, знаєте, асфальтовий каток диктатури. І я хочу, аби ми усі разом з вами трішки, пробачте, злякалися, тому що інколи наша така українська легковажність українських політиків, у тому числі демократичного, національно-патріотичного сектора, просто призводить до того, що відбуваються римейки диктатури. Я не хочу, аби це було”, - наголосила Тимошенко.

Як повідомлялося, Тимошенко заявила, що кримінальна справа проти неї була порушена в помсту за її позицію щодо RosUkrEnergo.
17 июнь 2010 /
Похожие новости

Ю. Тимошенко обвиняет президента Януковча в убийстве депутата и бизнесмена Е. Щербаня.

Ю. Тимошенко обвиняет президента Януковча. Президент Украины Виктор Янукович решил переложить на экс-премьер-министра Юлию Тимошенко свои преступления, совершенные в 90-х годах. Об этом, как

"Вспомнила баба, як дівкой була..." - На майдане відствяткували 5-ту, ювілейну річницю "Помаранчевої революції".

Баба Параска прийшла на Майдан, щоб пригадати “помаранчеву” революцію. Святкування 5-річчя "помаранчевої" революції пройшло на Майдані Незалежності в Києві в неділю. У центрі столиці України
Комментарии

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ