Заява лідера НПО "За демократію та справедливість" Й. Вінського.

Заява лідера НПО "За демократію та справедливість" Й. Вінського. Лідер НПО "За демократію та справедливість" Йосип Вінський вважає: Якщо уряд не може забезпечити виконання закону про підвищення соціальних стандартів, нехай іде у відставку.
Виконання закону "Про встановлення прожиткового мінімуму та мінімальної заробітної плати у 2010 році", прийнятого Верховною Радою 20 жовтня, є реалістичним завданням. Про це заявив лідер Народно-патріотичного об’єднання «За демократію і справедливість» Йосип Вінський під час прямого ефіру на радіо «Ера FM» в середу, 21 жовтня.
Політик підкреслив, що рівень нових мінімальних виплат, передбачених законом, у доларовому еквіваленті навіть менший, ніж півтора роки тому:

«Це навіть не крок назад, це всього лише компенсація тих інфляційних процесів, які прийшли під час кризи по відношенню до підтримки рівня життя людей».
«Якщо скласти руки, нічого не робити: не займатися реформами, не стимулювати власне виробництво, не шукати, як заробляти гроші, не вибудовувати нормально ринки, то, безумовно, будь-яка цифра є непосильною», - сказав він.

Лідер НПО «За демократію і справедливість» наголосив, що «мова йде про параметри, передбачені Конституцією, а функція уряду - забезпечення цих параметрів».
На запитання ведучого, де саме слід уряду шукати гроші для виконання цього закону, Й.Вінський відповів: «Перший механізм – це реформи, другий механізм – це система оподаткування заробітної плати. Сьогодні 55% від заробітної плати через різні механізми треба сплачувати до бюджету. Можна підняти зарплату, зменшивши відрахування».

«Не може уряд це зробити – нехай іде у відставку. Тоді прийде інший уряд - і зможе, - заявив він. - Тому все це ниття – від небажання працювати. Коли треба було робити реформування, коли треба було здійснювати системні заходи, то уряд це не здійснював. А тепер все нібито зводиться до одного рішення Верховної Ради».
Лідер НПО «За демократію і справедливість» також переконаний, що економічна політика в Україні сьогодні спрямована на те, щоб обмежувати доходи громадян і збільшувати доходи бізнесу та приватного сектора. «Має бути радикальна зміна цього підходу. Тоді не буде цього ниття, цих істерик, а буде нормальна робота в інтересах людей. Треба дати відповідь на одне питання: а як людям жити при таких рівнях заробітної плати?», - підкреслив Й.Вінський.

Наша довідка: Народно-патріотичне об'єднання "За демократію та справедливість" - нова політична сила на небосхилі української політики. Знаходиться на позиціях європейської соціал-демократії.
Головна мета діяльності: "Збудуємо Європу в Україні!!!"

В м. Запоріжжі відкрито сім громадських приймалень, які надають населенню безкоштовні юридичні консультації та допомогають вирішувати проблеми пов'язані зі свавіллям влади, чиновників та нечесних роботодавців. Тисячі запоріжців вдячні за реальу допомогу не на словах, а на ділі.
Контактний телефон обласної громадської приймальні: 220-91-15.
Контактний телефон громадської приймальні в Хортицькому районі м. Запоріжжя 270-13-41 з 9-00 до 18-00.
23 октябрь 2009 /
Похожие новости

Йосип Вінський закликав Ю. Тимошенко та В. Литвина не балатуватися в президенти заради збереження незалежності України.

Лідер народно-патріотичного об’єднання “За демократію та справедливість” Йосип Вінський закликає голову Верховної Ради Володимира Литвина та прем’єр-міністра України Юлію Тимошенко відмовитися від

БЮТ и Партія Регіонів готуються до дострокових парламенських виборів

Блок Юлії Тимошенко і Партія регіонів домовилися про проведення дострокових виборів до Верховної Ради України у травні 2010 року. Таке припущення зробив заступник голови Центрального оргкомітету
Комментарии

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ