БЮТ и Партія Регіонів готуються до дострокових парламенських виборів

Блок Юлії Тимошенко і Партія регіонів домовилися про проведення дострокових виборів до Верховної Ради України у травні 2010 року.

Таке припущення зробив заступник голови Центрального оргкомітету Народно-патріотичного об’єднання «За демократію і справедливість» народний депутат Геннадій Задирко, коментуючи проект постанови ВРУ про призначення виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів на 30 травня 2010 року, внесений народними депутатами Олександром Лавриновичем і Андрієм Портновим.

На думку Геннадія Задирка, цими двома політичними силами вже розроблено сценарій, за яким планові місцеві вибори будуть об’єднані з достроковими парламентськими.

«Взагалі-то, місцеві вибори, за логікою, мали би відбутися в останню неділю березня. Тому проект постанови Верховної Ради від депутатів ПРіБЮТ дає зайві підстави припустити, що ці політичні сили мають намір після президентської кампанії відразу ввійти у місцеві та парламентські вибори. Для оголошення останніх достатньо буде «реанімувати» указ Президента про розпуск парламенту, дію якого на сьогодні лише призупинено. Зробити це зможе новобраний президент», - вважає Г.Задирко.

«Таке суміщення виборів дасть змогу заощадити кошти, людські ресурси та час, але в той же час зробить контрольованішим сам виборчий процес задля отриманням необхідного їм результату», - додав народний депутат.

Заступник голови Центрального оргкомітету НПО «За демократію і справедливість» наголосив, що дострокові вибори необхідні, але до їх потрібно проводити за відкритими виборчими списками, для чого слід внести відповідні зміни у виборче законодавство.

Але від нинішньої неформальної коаліції ПРіБЮТ, пам’ятаючи їхні спільні «напрацювання» по змінах до Конституції та закону про вибори Президента, можна, скоріше, очікувати «корегування» законодавства по місцевих та парламентських виборах на користь «себе любимих».

Г.Задирко наголосив на тому, що він та його політична сила вже неодноразово попереджала суспільство про загрози демократичному розвитку держави.
10 сентябрь 2009 /
Похожие новости

Яценюк та Тегіпко в розпачі від нового закону про місцеві вибори.

Лідер "Фронту змін" Арсеній Яценюк заявляє, що буде боротися за право обирати і бути обраними. "Партія регіонів разом зі своїми поплічниками - Блоком Литвина і комуністами - вчора прийняла закон,

Ющенко хоче проведення дострокових виборів в Україні!!!

Президент Віктор Ющенко має намір очолити курс на дострокові вибори до парламенту. Про це йдеться у заяві політради партії "Наша Україна". "Віктор Ющенко готовий очолити цей процес, а, отже,
Комментарии

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ