Для Польщі відмова США від розміщєння на її території ПРО - катастрофа!!!

Після того, як США відмовилися від планів розміщення елементів американської ПРО в Чехії і Польщі, у міноборони Польщі заявили, що такий крок Вашингтона є "катастрофою".Для Польщі відмова США від розміщєння на її території ПРО - катастрофа!!!
Про це американській телекомпанії CNN повідомив передає представник міністерства оборони Польщі, що побажав залишитися невідомим.
Він підтвердив, що США припинили план по розміщенню ПРО на польській території. 17 вересня у Варшаві пройшли переговори між американською делегацією і представниками міністерства закордонних справ Польщі, і в ході цієї зустрічі обговорювалися якраз відмова США від планів по розміщенню елементів ПРО на польській території.
З польської сторони в переговорах брали участь міністр закордонних справ Польщі Радослав Сикорський і глава канцелярії президента Польщі Владислав Стасяк. Американську сторону представляли посол США в Польщі Віктор Еш і прибулі сюди представники американської армії.
Учасники переговорів відмовилися коментувати їх результати і не зробили ніяких заяв для преси. Пізніше тут очікується офіційний виступ представника МЗС Польщі, що стосується результатів польсько-американських переговорів.
У посольстві США у Варшаві заявили, що остаточне рішення з цього питання ще не ухвалено. "Ми поки не можемо повідомити про яке-небудь рішення", - сказала прес-секретар посольства Джені Бріганте.
Нагадаємо, президент США Барак Обама по телефону повідомив прем'єр-міністра Чехії Яна Фішера, що Адміністрація США відмовляється від розміщення в Чехії американської станції радіолокації ПРО.

Прем`єр Чехії Ян Фішер також підтвердив, что адміністрація Барака Обами відмовилася від розміщення ПРО в країнах Центральної Європи, зокрема в Чехії та Польщі.

Раніше американська газета The Wall Street Journal повідомила з посиланням на інформовані джерела, що Білий дім відмовиться від планів по розміщенню елементів ПРО в Польщі і Чехії.

За даними видання, рішення адміністрації ґрунтуватиметься на тому, що програма Ірану по створенню ракет середньої дальності не рухається вперед так швидко, як очікувалося раніше, і це знижує загрозу для США і Західної Європи.
17 сентябрь 2009 /
Похожие новости

Россія поширює військову присутність на пострадянському просторі: в Абхазії та Південній Осетії розміщєно зенітно-ракетні комплекси С-300.

Комментар політолог Влад Забара: Російська Федерація посилює свою військову присутність на території СНД. І Грузія на цей час немає ніяких шансів повернути свої колишні автономні республіки Абхазію

Через постійне добровільне роззброєння з Україна перестала бути регіональним лідером. На Україну вже не зважає навіть Румунія.

«Під час свого візиту до США Президент України Віктор Янукович несподівано заявив у розмові із Президентом США Бараком Обамою про готовність України позбутися із залишками високозбагаченого урану та
Комментарии

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ