Політична партія "Нова політика" та громадянський рух "Нова Україна".

Політична партія "Нова політика" та громадянський рух "Нова Україна".
Маніфест Політичної партії "Нова політика" та Громадянського руху «Нова Україна»

НАСТАВ ЧАС ЗМІН.
Після п’ятиріччя втрачених можливостей, тотального популізму, аматорського управління, яке майже не згубило державу, Україна нарешті отримала шанс на стабілізацію, подолання кризи, впевнене зростання.

Нова влада взяла курс на системні реформи. Люди повірили у себе і свої перспективи. З українською державою почали рахуватися за кордоном. Новий Президент проголосив стратегічну мету - входження України до 2020 року до двадцятки передових держав світу.

У НАС Є ВСІ УМОВИ, ЩОБ ВИЙТИ В ЛІДЕРИ: талановита, освічена, працьовита нація
унікальний, визнаний у світі науково-технічний потенціал
потужна індустрія
розвинуте сільське господарство.

Реформи та всебічна модернізація – єдиний шлях, який здатний забезпечити стабільний розвиток національної економіки, порядок у державі, справедливість у суспільстві та добробут кожного українця.

Проте держава не зрушить з місця, якщо розбудова Нової України не стане завданням для всіх громадян.

ПАМ’ЯТАЙМО
навіть найкраща влада не здатна забезпечити випереджаючий розвиток країни без активної участі громадянського суспільства, яке повинно відігравати вирішальну роль у реформуванні держави.

УСПІХ УКРАЇНИ - СПРАВА КОЖНОГО.

МИ ПЕРЕКОНАНІ
рецепт ефективних перетворень – це відповідальна, професійна, демократична влада та сильне громадянське суспільство, які об’єднані спільним баченням національного майбутнього.

МИ ПРАГНЕМО
відновлення справжнього народовладдя та повноцінної участі громадян у житті країни.

МИ ПРОГОЛОШУЄМОГромадянський рух «Нова Україна» суспільною платформою реформ і закликаємо всіх, хто хоче стати справжнім хазяїном у власному домі, приєднуватися до нас.


Наші цілі:

НОВА ПОЛІТИКА
Оновлення країни починається на місцях. Без успішної місцевої політики неможлива успішна державна політика.
До місцевих рад мають прийти справжні професіонали – досвідчені, патріотично налаштовані громадяни, які знають проблеми міста чи села і готові їх вирішувати. Адже основи державного розвитку закладаються не в міністерських кабінетах, а на полях Житомирщини, заводах Харкова, в лабораторіях Києва... Кожний регіон України є унікальним за своїм потенціалам та ресурсами.
Дієва місцева влада – основа поступального розвитку держави і суспільства!

НОВА ЕКОНОМІКА
Сучасний світ жорсткий до слабких країн. Якщо ми не піднімемо власну економіку, будемо працювати на чужу. Україна має швидко модернізувати традиційні галузі виробництва і, головне, активно розвивати нові високотехнологічні сектори економіки. Інвестиції мають спрямовуватися передусім в інновації, науку і освіту – саме там створюються основні конкурентні переваги.
Побудуємо нову економіку – побудуємо нову Україну!

НОВА ДЕРЖАВА
Для того, щоб досягти амбітних цілей економічного і гуманітарного розвитку, Україні необхідно кардинально підвищити якість державного управління, зміцнити законність і подолати корупцію. Маємо раз і назавжди припинити зловживання чиновниками їхнім службовим положенням, змусити їх працювати на державу, а не на власні інтереси.
Закон і порядок – фундамент ефективного політичного управління та економічного процвітання

НОВЕ СУСПІЛЬСТВО
Відсунувши громадян від прийняття доленосних для країни рішень, влада послаблює не лише себе, але й самі основи державності. Адже сильною та ефективною є та країна, де сильним є громадянське суспільство. Відродження України неможливо без консолідації всього суспільства навколо мети випереджального розвитку країни.
Громадські організації, політичні партії, профспілки, комітети самоорганізації, небайдужі громадяни – лише разом ми збудуємо Нову Україну!

НОВА УКРАЇНА –
НОВА ПОЛІТИКА
НОВА ЕКОНОМІКА
НОВА ДЕРЖАВА
НОВЕ СУСПІЛЬСТВО

Политическая партия «Новая политика»

Виборчий список кандидатів в депутати Запорізької міської ради по багатомандатному виборчому округу від Запорізької міської організації політичної партії "Нова політика"

Головко Олександр Степанович, громадянин України, 1951 року народження, член політичної партії "Нова політика", освіта вища, тимчасово не працює, проживає у м.Запоріжжя, включений до виборчого списку під №1.

Забара Владислав Володимирович, громадянин України, 1977 року народження, член політичної партії "Нова політика", освіта вища, викладач запорізького педагогічного коледжу, проживає у м.Запоріжжя, включений до виборчого списку під №2.

Ковиліна Тетяна Миколаївна, громадянка України, 1955 року народження, позапартійна, освіта вища, тимчасово не працює, проживає у м.Запоріжжя, включена до виборчого списку під №3.

Білий Юрій Степанович, громадянин України, 1980 року народження, член політичної партії "Нова політика", освіта вища, менеджер запорізького обласного центру зайнятості, проживає у м.Запоріжжя, включений до виборчого списку під №4.

Марков Артур Володимирович, громадянин України, 1965 року народження, член політичної партії "Нова політика", освіта вища, Директор ЗАО "Елан", проживає у м.Запоріжжя, включений до виборчого списку під №5.

Осипов Дмитро Петрович, громадянин України, 1981 року народження, позапартійний, освіта вища, викладач Запорізького Національного техничного інституту, проживає у м.Запоріжжя, включений до виборчого списку під №6.

Нетяга Геннадій Петрович, громадянин України, 1963 року народження, позапартійна, освіта вища, директор товариства з обмеженою відповідальносю "Діацентр", проживає у м.Запоріжжя, включений до виборчого списку під №7.

Ніщенко Юрій Олександрович, громадянин України, 1966 року народження, позапартійна, освіта середня, заступник директора товариства з обмеженою відповідальністю "Плюс Сервіс", проживає у м.Запоріжжя, включений до виборчого списку під №8.

Ковбасюк Максим Олексійович, громадянин України, 1972 року народження, позапартійна, освіта вища, заступник голови громадської організації ФК "Металург", проживає у м.Запоріжжя, включений до виборчого списку під №9.

Бобков Костянтин Михайлович, громадянин України, 1968 року народження, член політичної партії "Нова політика", освіта вища, Директор КП "Титан", проживає у м.Запоріжжя, включений до виборчого списку під №10.

Маслов Олександр Іванович, громадянин України, 1985 року народження, позапартійна, освіта вища, тимчасово не працює, проживає у м.Запоріжжя, включений до виборчого списку під №11.

Маслова Тетяна Миколаївна, громадянка України, 1955 року народження, позапартійна, освіта вища, заступник директора ЗОШ 72, проживає у м.Запоріжжя, включена до виборчого списку під №12.

Попкова Світлана Іванівна, громадянка України, 1983 року народження, позапартійна, освіта вища, вчитель ЗОШ 72, проживає у м.Запоріжжя, включена до виборчого списку під №13.

Нікітенко Руслан Валентинович, громадянин України, 1975 року народження, позапартійна, освіта вища, тимчасово не працює, проживає у м.Запоріжжя, включений до виборчого списку під №14.

Клопков Сергій Миколайович, громадянин України, 1981 року народження, позапартійна, освіта вища, адвокат , проживає у м.Запоріжжя, включений до виборчого списку під №15.

Борисенко Людмила Михайлівна, громадянка України, 1958 року народження, позапартійна, освіта вища, директор ЗОШ 69, проживає у м.Запоріжжя, включена до виборчого списку під №16.

Дородній Юрій Андрійович, громадянин України, 1949 року народження, позапартійний, освіта вища, генеральний директор товариства з обмеженою відповідальністю "ІКК Консул", проживає у м.Запоріжжя, включений до виборчого списку під №17.

Єрченко Вадим Михайлович, громадянин України, 1986 року народження, позапартійна, освіта вища, кореспондент газети "Правда", проживає у м.Запоріжжя, включений до виборчого списку під №18.

Сопіна Олена Анатоліївна, громадянка України, 1977 року народження, позапартійна, освіта вища, редактор газети "Улица Заречная", проживає у м.Запоріжжя, включена до виборчого списку під №19.

Носков Володимир Натанович, громадянин України, 1978 року народження, член політичної партії "Нова політика", освіта середня, журналіст газети "Правда", проживає у м.Запоріжжя, включений до виборчого списку під №20.

Тодоришин Павло Григорович, громадянин України, 1977 року народження, позапартійна, освіта вища, тимчасово не працює, проживає у м.Запоріжжя, включений до виборчого списку під №21.

Усачов Валерій Іванович, громадянин України, 1952 року народження, позапартійна, освіта вища, військовий пенсіонер, проживає у м.Запоріжжя, включений до виборчого списку під №22.

Сосницький Віктор Леонідович, громадянин України, 1980 року народження, позапартійна, освіта вища, кореспондент КП "Редакція газети "Запорізька Січ", проживає у м.Запоріжжя, включений до виборчого списку під №23.

Фокін Роман Володимирович, громадянин України, 1979 року народження, позапартійна, освіта вища, начальник відділу господарського суду Запорізької області, проживає у м.Запоріжжя, включений до виборчого списку під №25.

Ковбасюк Денис Станіславович, громадянин України, 1975 року народження, позапартійна, освіта вища, тимчасово не працює, проживає у м.Запоріжжя, включений до виборчого списку під №26.

Пірогов Микола Пилипович, громадянин України, 1948 року народження, член політичної партії "Нова політика", освіта середня, пенсіонер, проживає у м.Запоріжжя, включений до виборчого списку під №27.

Дейнега Яна Вікторівна, громадянка України, 1977 року народження, позапартійна, освіта вища, директор СДЮШОР 5, проживає у м.Запоріжжя, включена до виборчого списку під №28.

Котяхов Василь Михайлович, громадянин України, 1952 року народження, позапартійна, освіта вища, заступник начальника Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради, проживає у м.Запоріжжя, включений до виборчого списку під №29.

Павличенко Олександр Олександрович, громадянин України, 1963 року народження, позапартійна, освіта середньо-технічна, директор кафе "Чорний кіт", проживає у м.Запоріжжя, включений до виборчого списку під №30.

Секретар Запорізької міської виборчої комісії І.В.Ануфрієва

В Запорізькій області політичну партію "Нова політика" очолює Забара Владислав Володимирович
тел. 068 450 49 34
19 январь 2011 /
Похожие новости

Кандидаты по округу №77 Запорожье: Бабурин, Богуслаев, Охрименко... кто кого?

Одномандатний виборчий округ №77 (Запорізька область) Центр виборчого округу: місто Запоріжжя, Шевченківський районю Кандидати в депутати коротка довідка: Бабурин, Богуслаєв, Охріменко...

Выборы в Запорожье 2012 округ №74: Лидер коммунистов Бабурин против нардепа-регионала Сухого... между ними Сабашук.

Одномандатний виборчий округ №74 (Запорізька область) Центр виборчого округу: місто Запоріжжя, Жовтневий та Комунарський район. Лидер коммунистов Бабурин против нардепа-регионала Сухого... между ними
Комментарии

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ