"Вспомнила баба, як дівкой була..." - На майдане відствяткували 5-ту, ювілейну річницю "Помаранчевої революції".

"Вспомнила баба, як дівкой була..." - На майдане відствяткували 5-ту, ювілейну річницю "Помаранчевої революції". Баба Параска прийшла на Майдан, щоб пригадати “помаранчеву” революцію. Святкування 5-річчя "помаранчевої" революції пройшло на Майдані Незалежності в Києві в неділю.
У центрі столиці України зібралися близько 100 людей, у тому числі народна героїня Майдану - баба Параска (активний учасник "помаранчевої" революції Прасков'я Королюк).
Захід був організований "Коаліцією учасників помаранчевої революції" (КУПР).

Перший заступник глави організації "Сила нації" Павло Нусс, виступаючи на мітингу, відзначив: "Тоді у нас був лідер Ющенко Віктор Андрійович, який сьогодні, на жаль, не присутній тут. Хоча було б правильніше, якби він прийшов сюди до нас, сказав нам спасибі, пояснив, чому він не виконав свої обіцянки, чому все так сталося жахливо".
У той же час він підкреслив, що жоден з нинішніх кандидатів на пост президента не має права носити "почесне високе звання батько нації".
На прохання журналістів прокоментувати діяльність Віктора Ющенка на посту президента, баба Параска сказала: "Люди говорять, що нічого не зробив. Це брехня".

Героїня Майдану переконана, що "помаранчева" революція подарувала українцям свободу. "Я все одно Україну, і народ, і президента, і цих лідерів не залишу", - підкреслила вона.
У свою чергу депутат районної ради м. Києва Валерій Гуменюк відзначив: "Революція не закінчилася. Це закономірно. Неможливо було за п'ять років зробити всі перетворення, які люди чекали".
22 листопада в Україні відзначають День Свободи, згідно з указом президента України Віктора Ющенка, підписаному в 2005 року.
Як повідомляє прес-служба президента, о 18.30 Віктор Ющенко візьме участь в урочистих заходах з нагоди Дня Свободи, які пройдуть в Українському домі.
Планується, що глава держави виступить з промовою і вручить державні винагороди.

За матеріалом Интерфакс-Украина
22 ноябрь 2009 /
Похожие новости

Письменник-еротоман хоче поділу України!!!

Відомий в Україні писака еротичних сцен міркує про її єдність. Він договорився, що Україну треба поділити, виділивши Донбас та Крим. Ці речі він розповідає в інтерв'ю польській газеті. Подаємо його в

Віктор Янукович приніс присягу і видав перші укази.

Подготовил Влад Забара Сьогодні Віктор Янукович приніс урочисту присягу в Верховній Раді і став четвертим президентом в новітній історії України. Потім в приміщенні Секретаріату Президента Віктор
Комментарии

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ