Влада перед виборами запустить кілька "політичних космонавтів".

Влада перед виборами запустить кілька "політичних космонавтів".
Напередодні виборів у владному таборі є зацікавленість у появі багатьох псевдоопозиційних або просто явно непрохідних політичних проектів, які свідомо чи несвідомо відіграватимуть роль важливого інструменту в боротьбі за утримання і зміцнення влади.

До таких проектів тижневик "Тиждень", зокрема, зараховує партії колишніх депутатів від БЮТ - "Україна – Вперед!" Наталії Королевської, Радикальна партія Олега Ляшка та "Україна Майбутнього" Святослава Олійника. "Не виключено, що в передвиборчий період українці дізнаються від Ляшка багато нового про представників команди ЮВТ, які йтимуть за спільним списком "Батьківщини" і "Фрон­­ту змін", - пише видання, повідомляє TCH.ua

На другому місці за рівнем рейтингу серед політсил, що мають сумнівні шанси пройти до парламенту, "Громадянська позиція" вихідця з НУ – НС Анатолія Гриценка. Якщо вона не знайде вдалого варіанта інтеграції з іншими партіями, то об'єктивно зіграє на розпорошення голосів опозиційного виборця.

Ще одна електоральна загроза опозиції надходить від правого флангу, де неквапно об'єднуються націонал-демократичні сили на чолі з "Нашою Україною" та Українською народною партією Юрія Костенка. "Старі нацдеми" цілком спроможні відтяти в опозиції 1–2% голосів, зазначає видання.

Понад те, своєї функції Ющенко схоже, не цурається, а навіть сприймає її як чергову "місію". За словами джерел видання в "Нашій Україні", на одному з останніх засідань політради партії Ющенко чітко окреслив своїм соратникам мету походу НУ на вибори: не перемогти, а "показати суспільству злочинну сутність опозиції, яка зібралася в Комітеті опору диктатурі під проводом Юльки".

Видання також прогнозує, що незабаром провладний виборчий штаб можуть потішити й кілька інших проектів із середовища НУ – НС: "Єдиний центр" Віктора Балоги, "Християнсько-демократичний союз" Давида Жванії, "ПОРА" Владислава Каськіва.

За найскромнішими підрахунками, втрати від розтягування голосів псевдоопозиційними та непрохідними опозиційними партіями становитимуть щонайменше 10%. При цьому вони поділяються на два типи: "професійні" – ті, хто свідомо працює над падінням рейтингу опозиції, і "принципові" – ті, чиї амбіції не дають змоги інтегруватися з однодумцями, пише "Тиждень".
28 май 2012 /
Похожие новости

Победил Богуслаев, Андрей Охрименко набрал 14%.

Одномандатний виборчий округ №77 (Запорізька область) Кількість дільниць в окрузі 73 ; % опрацьованих протоколів 100.00 Кандидат % ; Голосів "ЗА" Богуслаєв Вячеслав Олександрович, Партія

Ющенко хоче проведення дострокових виборів в Україні!!!

Президент Віктор Ющенко має намір очолити курс на дострокові вибори до парламенту. Про це йдеться у заяві політради партії "Наша Україна". "Віктор Ющенко готовий очолити цей процес, а, отже,
Комментарии

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ