Йосип Вінський закликав Ю. Тимошенко та В. Литвина не балатуватися в президенти заради збереження незалежності України.

Йосип Вінський закликав Ю. Тимошенко та В. Литвина не балатуватися в президенти заради збереження незалежності України. Лідер народно-патріотичного об’єднання “За демократію та справедливість” Йосип Вінський закликає голову Верховної Ради Володимира Литвина та прем’єр-міністра України Юлію Тимошенко відмовитися від балотування кандидатами в Президенти. Відповідне звернення Й.Вінський оприлюднив у четвер, 15 жовтня, на прес-конференції в УНІАН.
“Якщо в ході виборчої кампанії опозиція поставить жорстку умову, щоб люди, які балотуються, пішли з посади – тоді фактично без керівництва залишається як уряд, так і парламент. А ця вимога абсолютно легітимна та правильна. Тому що всім зрозуміло, що якщо кандидати в Президенти будуть балотуватися з вищих державних посад, то, безумовно, будуть використовувати службове становище й державну владу”, - сказав Й.Вінський.

За його словами, зараз конфронтація та методи влади й опозиції досягнули свого піку. “Зрозуміло, посада Президента – важлива, але я переконаний, що для будь-якої чесної людини, для якої Україна – не порожній звук і розуміння безпеки держави посідає перше місце, було б важливо ще адекватно оцінити ситуацію. Тому я хочу застерегти цих двох політиків від балотування з посади голови Верховної Ради та прем’єр-міністра, та намагання задіяти ці інститути влади як серйозні аргументи під час виборчої кампанії. Це може призвести до серйозних катаклізмів. Треба це зупинити”, - додав він.

Лідер НПО «За демократію і справедливість» порівняв нинішню ситуацію з притчею про те, як цар Соломон розсудив двох жінок, які не могли поділити дитину. Як відомо, справжньою матір’ю Соломон визнав саме ту жінку, яка висловила готовність відмовитися від дитини, щоб не заподіяти їй шкоди. «Я думаю що в нинішній ситуації так має діяти будь-який відповідальний політик», - заявив Й.Вінський, звертаючись до Юлії Тимошенко і Володимира Литвина.

Водночас Йосип Вінський заперечив, що сьогоднішнє його звернення до В.Литвина та Ю.Тимошенко можна розглядати як підтримку кандидатури лідера Партії регіонів Віктора Януковича в кандидати в Президенти. “Моя позиція до Януковича давно визначена і зрозуміла. Я вважаю, що в жодному випадку не можна підтримувати його кандидатуру. І моя політична структура буде робити все можливе, щоб таке не відбулося”, - нагадав політик.

За його словами, рецептом від можливої перемоги В.Януковича на президентських виборах має стати висунення єдиного кандидата в Президенти від демократичних сил. “Моя політична сила готова підтримати єдиного кандидата від демократичних сил без жодних умов. Але я вважаю, що Тимошенко не може претендувати на те, що вона є демократом, після того як вона зробила спробу змінити Конституцію та скасувати вибори Президента, після того як вона зробила демарш по свободі слова у вигляді рішення суду про заборону антиреклами”, - заявив Йосип Вінський.

Наша довідка: Народно-патріотичне об'єднання "За демократію та справедливість" - нова політична сила на небосхилі української політики.
В м. Запоріжжі відкрито сім громадських приймалень, які надають населенню безкоштовні юридичні консультації та допомогають вирішувати проблеми повязані зі свавіллям влади, чиновників та нечесних роботодавців. Тисячі запоріжців вдячні за реальу допомогу не на словах, а на ділі.

Контактний телефон обласної громадської приймальні: 220-91-15.
Контактний телефон громадської приймальні в Хортицькому районі м. Запоріжжя 270-13-41 з 9-00 до 18-00.
17 октябрь 2009 /
Похожие новости

Заява лідера НПО "За демократію та справедливість" Й. Вінського.

Лідер НПО "За демократію та справедливість" Йосип Вінський вважає: Якщо уряд не може забезпечити виконання закону про підвищення соціальних стандартів, нехай іде у відставку. Наша довідка:

БЮТ и Партія Регіонів готуються до дострокових парламенських виборів

Блок Юлії Тимошенко і Партія регіонів домовилися про проведення дострокових виборів до Верховної Ради України у травні 2010 року. Таке припущення зробив заступник голови Центрального оргкомітету
Комментарии

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ