Создание сайтов
США выделили $71 млн на гуманитарную помощь сектору Газа

Соединённые Штаты выделили $71 млн на помощь жителям сектора Газа, сообщили в Госдепе. По данным Вашингтона, в ходе последней операции Армии обороны Израиля своих домов лишились более 58 тыс. ...

Биржевой регулятор США выплатил $30 млн неизвестному информатору

Комиссия по ценным бумагам и биржам США (SEC) объявила, что выплатила $30 млн информатору, сообщившему о финансовых нарушениях. Это крупнейшая награда такого рода в истории учреждения. Имя ...

Лодка с людьми затонула в Судане, погибли 13 человек

Лодка с людьми затонула в Судане, погибли 13 человек. Об этом сообщает Agence France-Presse. Кораблекрушение произошло на реке Нил в 75 километрах к северу от столицы страны Хартума. Причины ...


Создание сайтов
admin 19 сентября 2010  
Партія "Нова політика" та громадянський рух "Нова Україна" йдуть на місцеві вибори в Запоріжжі та області!!!

Партія "Нова політика" та громадянський рух "Нова Україна" йдуть на місцеві вибори!!!

Маніфест Політичної партії "Нова політика" та Громадянського руху «Нова Україна»


НАСТАВ ЧАС ЗМІН.
Після п’ятиріччя втрачених можливостей, тотального популізму, аматорського управління, яке майже не згубило державу, Україна нарешті отримала шанс на стабілізацію, подолання кризи, впевнене зростання.

Нова влада взяла курс на системні реформи. Люди повірили у себе і свої перспективи. З українською державою почали рахуватися за кордоном. Новий Президент проголосив стратегічну мету - входження України до 2020 року до двадцятки передових держав світу.

У НАС Є ВСІ УМОВИ, ЩОБ ВИЙТИ В ЛІДЕРИ: талановита, освічена, працьовита нація
унікальний, визнаний у світі науково-технічний потенціал
потужна індустрія
розвинуте сільське господарство.

Реформи та всебічна модернізація – єдиний шлях, який здатний забезпечити стабільний розвиток національної економіки, порядок у державі, справедливість у суспільстві та добробут кожного українця.

Проте держава не зрушить з місця, якщо розбудова Нової України не стане завданням для всіх громадян.

ПАМ’ЯТАЙМО
навіть найкраща влада не здатна забезпечити випереджаючий розвиток країни без активної участі громадянського суспільства, яке повинно відігравати вирішальну роль у реформуванні держави.

УСПІХ УКРАЇНИ - СПРАВА КОЖНОГО.

МИ ПЕРЕКОНАНІ
рецепт ефективних перетворень – це відповідальна, професійна, демократична влада та сильне громадянське суспільство, які об’єднані спільним баченням національного майбутнього.

МИ ПРАГНЕМО
відновлення справжнього народовладдя та повноцінної участі громадян у житті країни.

МИ ПРОГОЛОШУЄМОГромадянський рух «Нова Україна» суспільною платформою реформ і закликаємо всіх, хто хоче стати справжнім хазяїном у власному домі, приєднуватися до нас.


Наші цілі:

НОВА ПОЛІТИКА
Оновлення країни починається на місцях. Без успішної місцевої політики неможлива успішна державна політика.
До місцевих рад мають прийти справжні професіонали – досвідчені, патріотично налаштовані громадяни, які знають проблеми міста чи села і готові їх вирішувати. Адже основи державного розвитку закладаються не в міністерських кабінетах, а на полях Житомирщини, заводах Харкова, в лабораторіях Києва... Кожний регіон України є унікальним за своїм потенціалам та ресурсами.
Дієва місцева влада – основа поступального розвитку держави і суспільства!

НОВА ЕКОНОМІКА
Сучасний світ жорсткий до слабких країн. Якщо ми не піднімемо власну економіку, будемо працювати на чужу. Україна має швидко модернізувати традиційні галузі виробництва і, головне, активно розвивати нові високотехнологічні сектори економіки. Інвестиції мають спрямовуватися передусім в інновації, науку і освіту – саме там створюються основні конкурентні переваги.
Побудуємо нову економіку – побудуємо нову Україну!

НОВА ДЕРЖАВА
Для того, щоб досягти амбітних цілей економічного і гуманітарного розвитку, Україні необхідно кардинально підвищити якість державного управління, зміцнити законність і подолати корупцію. Маємо раз і назавжди припинити зловживання чиновниками їхнім службовим положенням, змусити їх працювати на державу, а не на власні інтереси.
Закон і порядок – фундамент ефективного політичного управління та економічного процвітання

НОВЕ СУСПІЛЬСТВО
Відсунувши громадян від прийняття доленосних для країни рішень, влада послаблює не лише себе, але й самі основи державності. Адже сильною та ефективною є та країна, де сильним є громадянське суспільство. Відродження України неможливо без консолідації всього суспільства навколо мети випереджального розвитку країни.
Громадські організації, політичні партії, профспілки, комітети самоорганізації, небайдужі громадяни – лише разом ми збудуємо Нову Україну!

НОВА УКРАЇНА –
НОВА ПОЛІТИКА
НОВА ЕКОНОМІКА
НОВА ДЕРЖАВА
НОВЕ СУСПІЛЬСТВО


Проголосуй за кандидатів від партії "НОВА ПОЛІТИКА" в Запорізьку обласну, міську та районні ради Запорізької області. НАШ НОМЕР У СПИСКАХ №8!!!


 (голосов: 5)


«    Сентябрь 2014    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

Дизайн - Rock Star


Навигация по сайту:
» Главная страница
» Наш форум
» О нас
Друзья:
» Сайт поддержки DLE
» Какой-то сайт ;)
» Какой-то сайт ;)
© 2009 Информационный портал Ваш сайт.
Все права сохранены.

О проекте · Помощь · Обратная связь · Мы в контакте · Статистика.