В Україні значно спрощєно порядок ліцензування підприємницької діяльності.

Верховна Рада України внесла зміни до чинного законодавства стосовно спрощення умов ведення бізнесу в Україні.
Парламент ухвалив закон щодо спрощення умов ведення бізнесу
За ухвалення в цілому відповідного закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо спрощення умов бізнесу в Україні» проголосували 349 народних депутатів з 432, зареєстрованих в сесійній залі.

Закон зменшує кількість видів господарської діяльності, що підлягають ліцензуванню. При цьому передбачається скасування ліцензування лише тих видів господарської діяльності, здійснення яких не порушує основних принципів державної політики в сфері ліцензування.

Законом закріпляється практика довгострокової оренди державного і комунального майна строком не менше 5 років.
Передбачено також впровадження практики видачі ліцензій на необмежений строк. Однак разом з тим для окремих видів діяльності уряд може встановлювати строки ліцензії, але вони не повинні бути менше 5 років.

Раніше повідомлялося про те, що в 2009 році Україна посіла 142-е місце в рейтингу сприятливості умов для підприємницької діяльності серед 183 країн, поліпшивши свою торішню позицію на чотири рядки.
15 декабрь 2009 /
Похожие новости

Пєтков Сергій Валерійович: Народне волевиявлення — основа демократичного суспільства!

Пєтков Сергій Валерійович: Народне волевиявлення — основа демократичного суспільства! Відповідно до статті 5 Конституції України носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ,

Члени Регіонального молодіжного еколого-краєзнавчого центру «СВАРОГ» відзначили дванадцяту річницю своєї діяльності.

У Запоріжжі традиційно в жовтні члени Регіонального молодіжного еколого-краєзнавчого центру «СВАРОГ» відзначили дванадцяту річницю своєї діяльності. Активна молодь організації
Комментарии

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ