Клюєв доручив вибивати борги за газ та опалення...

Перший віце-прем'єр Андрій Клюєв доручив місцевій владі під особисту відповідальність посилити контроль за погашенням заборгованості за газ і електроенергію.
Клюєв доручив вибивати борги за газ та опалення...
Відповідну заяву Клюєв зробив у вівторок, 10 серпня, під час селекторної наради з керівниками обласних державних адміністрацій, Київської та Севастопольської міськадміністрацій і Ради Міністрів Криму.


"До початку опалювального сезону боргів за газ у нас не повинно бути", - цитує першого віце-прем'єра прес-служба Кабміну.

За його словами, у зв'язку з екстремально високими температурами і зростанням споживання електроенергії на 25% протягом останніх днів теплові електростанції працюють в режимі осінньо-зимового максимуму навантажень, щоденно споживаючи більше 100 тисяч тонн вугілля.

Клюєв зазначив, що в деяких регіонах, які найбільше страждають від спеки, споживання електроенергії перевищило показники пікових навантажень зимового періоду.

Він нагадав регіональним керівникам, що без належного рівня оплати не будуть надаватися необхідні ліміти природного газу, не укладатимуться відповідні угоди між "Газом України" і підприємствами комунальної теплоенергетики.

За словами першого віце-прем'єра, рівень оплати населенням за житлово-комунальні послуги в 2010 році становить 99,7%, однак рівень розрахунків підприємств залишається незадовільним.

Як відомо, згідно з меморандумом Кабміну і МВФ уряд має намір підвищити ціни на газ для населення ще на 50% із квітня 2011 року з подальшим після цього підвищенням цін кожні півроку.
Українська правда.
11 август 2010 /
Похожие новости

В.Семиноженко вважає що Тимошенко та БЮТ влаштували в країні справжній шабаш!!!

Віце-прем'єр Володимир Семиноженко заявив, що попередній уряд займався "відмиванням грошей" на виборчу кампанію. Про це він сказав в ефірі Шустер Live. "Я третій раз прийшов віце-прем'єром в той

В Україні сформовано нову коаліцію і новий уряд!!!

В українському парламенті оголошено про створення нової коаліції. До складу нової більшості увійшли 235 депутатів. Уже затверджено склад нового уряду на чолі з Миколою Азаровим. За словами голови
Комментарии

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ