В Мариуполе сепаратисты вытеснили украинские части, в городе идет мародерство!

В Мариуполе сепаратисты вытеснили украинские части, в городе идет мародерство!
Бої за Мариуполь закінчилися поразкою українських сил. Після бойових дій 9 травня, 10 травня з міста виведені військові підрозділи Національної гвардії. Покинута військова частина на вулиці Нахімова. Так звані ополченці захопили 2 несправних БТРи та військові склади. Міська рада Маріуполя сгоріла вщент. Тим часом в місті призначено нового керівника міліції.

Обов'язки начальника Маріупольського міськуправління МВС покладено на полковника міліції Олега Моргуна.
Про це йдеться у повідомленні управління МВС.
До цього призначення Моргун очолював ГУВС Новоазовська, а раніше працював начальником Іллічівського райвідділу міліції.
Як відомо, 9 травня під час атаки на УВС Маріуполя приміщення будівлі повністю згоріло, начальник маріупільської міліції Валерій Андрущук зник.
За даними очевидців, його викрали терористи: з палаючої будівлі УВС його на машині намагався вивезти один відставник, авто підрізав джип, бойовики поранили ножем водія, а Андрощука запхали в багажник і повезли у невідомому напрямку.

Окрім того снайпери убили командира Дніпропетровського батальону територіальної оборони Сергія Демиденка, та, за свідченням очевидців, вже мертвому відрізали вуха і викололи очі. Тяжко поранений командир військової частини Нацгвардії Сергій Савінський. Загинув начальник ДАІ міста Віктор Саєнко та заступник командира батальйону територіальної оборони Дніпропетровської області, та Олег Ейсмант.

Команда Информаційного спротиву Д.Тимчука повідомляє, що мешканці Донбасу одержують по 100 доларів на день за участь в акціях терористів. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив керівник Центру військово-політичних досліджень, представник групи "Інформаційний опір" Дмитро Тимчук.
В Мариуполе сепаратисты вытеснили украинские части, в городе идет мародерство!

"Дуже небезпечним процесом є припинення діяльності підприємств і різке зростання безробіття на Донбасі на тлі дестабілізації ситуації. Для багатьох місцевих жителів участь в акціях терористів за досить високу для регіону плату (від 100 дол. на день) є абсолютно прийнятним засобом заробітку", – написав Тимчук.

Він прогнозує: якщо нинішні "правоохоронці" звільняться з роботи в міліції, вони миттєво поповнять лави терористів.

"Вивчення ситуації в регіоні загалом (і насамперед у Донецьку) показало, що залишаються великі питання до місцевої міліції... Ці "правоохоронці" є серйозним ресурсом для екстремістських сил. У разі продовження служби в лавах МВС України ці зрадники становлять величезну загрозу для інтересів країни. Водночас, у разі їхнього масового звільнення, ми прогнозуємо моментальне поповнення цими зрадниками терористичних угруповань, де вони продовжать свою антиукраїнську діяльність, тепер уже за гроші Москви", – пояснив Тимчук.
11 май 2014 /
Похожие новости

Сепаратизм в Украине: МВС звітує про відбиття атак вепаратистів в більшості райцентрів Донбасу!!!

Сьогодні найбільш радикальні прояви спроб дестабілізації ситуації мають місце в Донецькій області. Невідомими озброєними людьми були захоплені адміністративні будівлі в місті Слов'янську. В даний час

Сепаратизм на Востоке Украины: на Донбассе и в Харькове произошли сепаратисткие, пророссийские мятежи!!!

Сьогодны донецькі сепаратисти заявили про те, що створюють "Донецьку народну республыку" та проведуть референдум про статус області "за кримським сценарыэм" до 11 травня. Вони наголосили, що
Комментарии

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ