НУНС вирішив підтримати Януковича!!!

Парламентська група "За Україну" буде голосувати за будь-яку дату місцевих виборів.
Про це заявив лідер групи, депутат від НУНС В'ячеслав Кириленко в ефірі Шустер Live.

Звертаючись до міністра юстиції Олександра Лавриновича він повідомив: "Я можу сказати наперед позицію групи в парламенті: ми будемо голосувати за будь-яку дату. За вашу. За дату вашого колеги по коаліції Володимира Литвина".


Кириленко зазначив: "31 жовтня, так 31. Але спочатку давайте реформуємо виборче законодавство".

"Не так, як хоче правляча коаліція, щоби в кожного депутата вони потім призначали. А давайте запровадимо відкриті списки, щоби можна було по кожній області, по кожному району, на підставі партійної платформи людей безпосередньо обрати", - сказав він.

"Тоді це буде виборча реформа і тоді можна проводити вибори, з одного боку демократично, а з іншого боку депутатів повернути людям, які на них будуть впливати", - додав депутат.

Українська правда
30 май 2010 /
Похожие новости

Йосип Вінський закликав Ю. Тимошенко та В. Литвина не балатуватися в президенти заради збереження незалежності України.

Лідер народно-патріотичного об’єднання “За демократію та справедливість” Йосип Вінський закликає голову Верховної Ради Володимира Литвина та прем’єр-міністра України Юлію Тимошенко відмовитися від

БЮТ и Партія Регіонів готуються до дострокових парламенських виборів

Блок Юлії Тимошенко і Партія регіонів домовилися про проведення дострокових виборів до Верховної Ради України у травні 2010 року. Таке припущення зробив заступник голови Центрального оргкомітету
Комментарии

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ