Яценюк та Тегіпко в розпачі від нового закону про місцеві вибори.

Лідер "Фронту змін" Арсеній Яценюк заявляє, що буде боротися за право обирати і бути обраними.
Яценюк та Тегіпко в розпачі від нового закону про місцеві вибори.
"Партія регіонів разом зі своїми поплічниками - Блоком Литвина і комуністами - вчора прийняла закон, за яким партію "Фронт Змін", очолювану мною, фактично виключено з виборчого процесу на місцевих виборах 31 жовтня", - цитує Яценюка прес-служба партії.


Політик вважає, що фракція Блоку Юлії Тимошенко, покинувши сесійну залу парламенту, під час розгляду цього документу, тим самим здала демократичні цінності як такі.

Коментар: Партія "Сильна Україна" Сергія Тегіпка також отримала важкий удар. Вона не зможе прийняти участь у виборах у 2\3 адміністративних одиницях.

Як відомо, Верховна Рада в суботу прийняла закон про проведення виборів у Верховну Раду Криму, місцеві ради і сільські, селищні, міські ради за мажоритарно-пропорційною виборчою системою.

Раніше "Фронт змін" заявив, що залишає за собою право оскаржити прийняття цього закону в Конституційному суді.
11 июль 2010 /
Похожие новости

Результати місцевих виборів в межах України.

Місцеві вибори в Україні відбулися за низької явки. Попри те, що час голосування продовжили на дві години, проголосували, за попередніми даними, менше половини виборців. Як і передбачалося, влада

БЮТ и Партія Регіонів готуються до дострокових парламенських виборів

Блок Юлії Тимошенко і Партія регіонів домовилися про проведення дострокових виборів до Верховної Ради України у травні 2010 року. Таке припущення зробив заступник голови Центрального оргкомітету
Комментарии

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ