В Україні сформовано нову коаліцію і новий уряд!!!

В українському парламенті оголошено про створення нової коаліції. До складу нової більшості увійшли 235 депутатів. Уже затверджено склад нового уряду на чолі з Миколою Азаровим.
В Україні сформовано нову коаліцію і новий уряд!!!
За словами голови ВР, угоду про створення коаліції підписали керівники трьох фракцій - Партії регіонів, блоку Литвина та Комуністичної партії України, а також окремі депутати з інших фракцій. До складу трьох фракцій, які утворили нову коаліцію, входять лише 219 народних обранців. Нова більшість має назву «Стабільність і реформи». Парламент уже затвердив кандидатуру Миколи Азарова на посаду прем'єр-міністра. За нього проголосували 242 депутати.

Новий уряд

Також народні обранці у четвер затвердили склад нового уряду. У новому кабінеті буде сім віце-прем'єрів. Першим віце-прем’єром в уряді Азарова став Андрій Клюєв. Посаду віце-прем’єра з гуманітарних питань обійняв Володимир Семиноженко, з силових питань - Володимир Сівкович, з питань підготовки до Євро-2012 - Борис Колесніков. Віце-прем'єрами також будуть Сергій Тігіпко, що у першому турі президентських виборів здобув третє місце, а також Віктор Слаута й Віктор Тихонов.

Міністерство з питань охорони довкілля очолюватиме Віктор Бойко, палива та енергетики - Юрій Бойко. Керівником міністерства транспорту буде Костянтин Єфименко, промислової політики - Дмитро Колесников. Міністром з питань охорони здоров`я призначено Зіновія Митника, міністром юстиції – Олександра Лавриновича, освіти та науки - Дмитра Табачника.

Міністром культури й туризму призначено Михайла Кулиняку, міністром економіки Василя Цушка, міністром внутрішніх справ – Анатолія Могилева, міністром кабінету міністрів - Анатолій Толстоухова, міністром з питань ЖКГ – Олександра Попова. Міністром фінансів став Федір Ярошенко, міністром з питань надзвичайних ситуацій – Нестор Шуфрич, міністром праці та соціальної політики Василь Надрага, міністром аграрної політики – Микола Присяжнюк, міністром з питань сім'ї, молоді та спорту - Равіль Сафіуллін.

Також парламент підтримав запропоновані президентом Віктором Януковичем кандидатури на посади міністрів закордонних справ та оборони. Керівником зовнішньополітичного відомства став Костянтин Грищенко, а міністром оборони – Михайло Єжель. Грищенко раніше вже очолював міністерство закордонних справ, а Єжель з 1996 до 2001 року працював заступником міністра оборони.

Наталя Неділько/ Євген Тейзе / Interfax
11 март 2010 /
Похожие новости

Форум "Запорізький екологічний атлас" під патронатом В.П. Семиноженка.

В Запоріжжі проведено Форум "Запорізький екологічний атлас" під патронатом В.П. Семиноженка. Місце та час проведення: 28 травня 2010 в приміщенні Громадського формування з охорони громадського

БЮТ вважає, Ющенко залишивши владу, зразу почав себе продавати, як Арсеній та Тігіпко.

Заступник глави парламентської фракції БЮТ Сергій Соболєв заявив, що частина фракції НУ-НС торгується з Партією регіонів за посаду прем'єр-міністра. "На жаль, сьогодні ми бачимо одне - це танці
Комментарии

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ