Ющенко хоче проведення дострокових виборів в Україні!!!

Президент Віктор Ющенко має намір очолити курс на дострокові вибори до парламенту.
Про це йдеться у заяві політради партії "Наша Україна".


"Незабаром країну чекають вибори до органів місцевого самоврядування та, ймовірно, позачергові вибори до Верховної Ради. Це - реальний шанс змінити політичну ситуацію в країні та повернутися до реалізації українського політичного курсу", - йдеться в заяві.
Ющенко хоче проведення дострокових виборів в Україні!!!

"Віктор Ющенко готовий очолити цей процес, а, отже, завдання політичної партії "Наша Україна" гарантувати йому всіляку підтримку", - зазначається в документі.

"Ми закликаємо усіх, кому не байдужа доля нашої держави, об'єднатися навколо лідера та продовжити політичну боротьбу", - зазначається в заяві.
Також політрада зазначає, що на сьогодні найважливіше завдання - зберегти та утвердити демократичний поступ країни.

"Наша Україна" переконана, що у другому турі українське суспільство чекає непростий вибір.

"Під загрозою державний суверенітет, курс на європейську інтеграцію та національне відродження, демократичні надбання останніх років, проведення в державі економічних і соціальних реформ, покликаних створити суспільство добробуту та злагоди. Переконані, що для всіх громадян України, які поділяють такі цінності та перспективи, вибору у другому турі немає", - зазначається в заяві.

Також Наша Україна звернулася до громадян та членів територіальних та дільничних виборчих комісій із закликом "зробити все від нас залежне, аби 7 лютого вибори відбулися так само прозоро у відповідності з волевиявленням людей".

Українська правда
23 январь 2010 /
Похожие новости

Партія "Нова політика" та громадянський рух "Нова Україна" йдуть на місцеві вибори в Запоріжжі та області!!!

Партія "Нова політика" та громадянський рух "Нова Україна" йдуть на місцеві вибори!!! Проголосуй за кандидатів від партії "НОВА ПОЛІТИКА" в Запорізьку обласну, міську та районні ради Запорізької

В. Семиноженко про участь новостворенного громодянського блоку "Нова Україна" у виборах 2010 року.

«Вже 7 лютого 2010 року, в день проведення другого туру президентських виборів, ми розпочинаємо власну виборчу кампанію. Наша мета – взяти участь у формуванні місцевих рад в усіх регіонах України і
Комментарии

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ