Терорист №1, Усама бен Ладен живий!!! Він живе з молодою дружиною на кордрні між Афганістаном і Пакістаном.

Терорист №1, Усама бен Ладен живий!!! Він живе з молодою дружиною на кордрні між Афганістаном і Пакістаном. Лідер міжнародної терористичної організації "Аль-Каїда" Усама бен Ладен ховається в Пакистані, де живе разом з молодою дружиною, стверджують місцеві ЗМІ з посиланням на дані пакистанської розвідки.
З тих пір, як "терорист номер один" одружився на дівчині з впливової місцевої сім'ї, він нібито отримав захист від нових родичів.
Після того, як війська західної коаліції захопили гірський район Тора-Бору в Афганістані, де міг ховатися бен Ладен, неодноразово повідомлялося, що він влаштувався в прикордонних районах Пакистану.
Ремарка: "Из всего видно, что ЦРУ США не очень хочет поймать Бен Ладена, который стал своеобразным почетным Бабаем для американских детей. Когда США хотят попугать власти европейских стран - всегда неожиданно появляется Бен Ладен с очередными угрозами... Странно, не правда ли???"
24 ноябрь 2009 /
Похожие новости

Иранская разведка утверждает, что Усама бин Ладен умер от болезни!!!

Усама бин Ладен умер в результате перенесенной болезни. Об этом заявил министр информации (руководитель спецслужб) Ирана Хейдар Мослехи. "Американцы утверждают, что убили бин Ладена. Однако он умер

"Талибан" заявило, что Усама бин Ладен жив!!!

Афганское движение «Талибан» заявило, что не видит достаточных доказательств, свидетельствующих о ликвидации лидера "Аль-Каиды» Усамы бен Ладена. Как сообщает «Газета.ру» со ссылкой на Reuters, это
Комментарии

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ