Продовжується ескалація конфлікту між Грузією з одного боку та її колишніми автономними республіками Абхазією, Південною Осетією та Росією з другого.

Грузія звинувачує Росію у подальшій ескалації конфлікту, що спалахнув після серпневої війни 2008-го. Причина звинувачень - арешти грузинів на території Південної Осетії та Абхазії. За останні тижні таких арештів було кілька.
За інформацією МЗС Грузії у вівторок російські війська заарештували п'ятьох грузинських рибалок у Чорному морі, неподалік умовного кордону з Абхазією. Чоловіків наче б то звинуватили у нелегальному рибальстві. Російські війська інформацію про затримання - спростовують.
А минулого тижня у Цхінвалі, столиці Південної Осетії, заарештували чотирьох підлітків. У них знайшли зброю і вибухівку, і звинуватили у плануванні теракту. Грузинська влада вимагає негайно звільнити хлопців. А лідер Грузинської демократичної партії навіть запропонував обміняти власну свободу на свободу затриманих. Втім, російська і осетинська сторона поки не коментують цієї пропозиції.
12 ноябрь 2009 /
Похожие новости

Россія поширює військову присутність на пострадянському просторі: в Абхазії та Південній Осетії розміщєно зенітно-ракетні комплекси С-300.

Комментар політолог Влад Забара: Російська Федерація посилює свою військову присутність на території СНД. І Грузія на цей час немає ніяких шансів повернути свої колишні автономні республіки Абхазію

Російська Федерація буде топити грузинські кораблі біля берегів Абхазії

Прикордонна служба ФСБ Росії затримуватиме всі грузинські кораблі, що порушили морські кордони Абхазії. Про це повідомив у вівторок журналістам керівник департаменту берегової охорони ФСБ
Комментарии

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ