Народная Рада Запорожья: Ткач и Ткаченко исключили друг друга.

Народная Рада Запорожья: Ткач и Ткаченко исключили друг друга. 

Главы народной рады Ткач и Ткаченко исключили друг друга, как когда-то римский папа и патриарх константинопольский прокляли друг друга! Хроника Народной рады  Запорожья.


Згідно з рішенням "Народної Ради" Запорізької області, від 12.05.2015р. (головуючий на зборах: С. Павловський; секретар: О. Лукашенко) переважною більшістю голосів, (за - 23, проти - 6, утримався - 1) згідно з протоколом, та згідно з Положеннями про "Народну Раду" Ткаченка О. звільнено с посади Голови "Народної Ради" у Запорізькій області. На посаду Голови "Народної Ради" обрано Ткача О.Т. 
Було...б потрібно звільнити Ткаченко О.В. з формулюванням:
" Зрада, антиукраїнська діяльність... и т.і." Але... пожаліли... 
"Підбурюючи протестні настрої у населення, нам ("вам" - від російских ЗМІ) влаштовували черговий Майдан, внаслідок якого одні промислово-фінансові групи поступалися іншим у процесі керування державою.
Під тиском цих зрежисованих Майданів, одні режими змінювали інші, що унеможливлювало появу Української Влади, бо переважна більшість головних майданівських "революціонерів" просто обслуговувала фінансові зацікавлення кланів, що дерлися на політичний Олімп скидати інших. (Ткаченко О.В. - запрошення на 2 з*їзд Народних Рад України). "Злочинний режим Порошенко-Яценюка-Турчинова" (Хунта) и т.і.
"Народна Рада" у Запорізькії області офіційно повідомляє: 1. Вся інформація, що надходить від Ткаченка О.В. являєтся провокацією та спробою утриматись за своє "крісло". 2. "Народна Рада" у Запорізькій області є і буде існувати.
Слава Україні!

 

Народна Рада Запоріжжя і Запорізької області

12 травня 2015року м. Запоріжжя

РІШЕННЯ №1

«Щодо припинення повноважень членів Народної Ради: С. Павловського, С. Єременка, І. Королевича, О. Ткача

Обговоривши питання щодо припинення повноважень членів Народної Ради: С. Павловського, С. Єременка, І. Королевича, О. Ткача, з метою унеможливлення узурпації повноважень окремою групою осіб, враховуючи той факт, що останнім часом почастішали нападки на Народну Раду та її актив з боку приспішників колишнього та нинішнього мафіозного кримінально-олігархічного режимів з метою дестабілізації та знищення її як органу, який стоїть на захисті територіальної громади Запорізького краю. Спираючись на Положення про роботу Народної Ради, Народна Рада ВИРІШИЛА:

1. Припинити повноваження членів Народної Ради: С. Павловського, С. Єременка, І. Королевича, О. Ткача до розгляду питання по суті.

2. Ці особи з 12.05.2015 року не мають права представляти інтереси Народної Ради.

3. Щодо подальшої долі цих осіб повідомити запорозьку громаду окремо.

Голова

Народної Ради О.В. Ткаченко

13 май 2015 /
Похожие новости

Выборы 2012 в Запорожье округ №78: Баранов от Литвина, против Паномарева и Шаповалова... без кандидата "регионов".

Хитрый ход Партии Регионов - выборы в Бердянске без Партии Регионов ??? Одномандатний виборчий округ №78 (Запорізька область) Центр виборчого округу: місто Бердянськ Баранов от Литвина, против

Конференція Запорізької міської організації "Прогресивно - демократичної партії України".

27.11.2011 року о 10:00 відбудеться конференція Запорізької міської організації "Прогресивно - демократичної партії України", на якій буде винесено питання щодо висунення кандидатом на проміжних
Комментарии

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ