Валерий Безлепкин: Запорожцы против Запорожгаза!

Валерий Безлепкин: Запорожцы против Запорожгаза!

 

Уважаемые друзья, 15 февраля 2017 года в городе Запорожье произошло знаковое событие, которое замалчивается представителями средств массовой информации, так как они находятся под контролем ФПГ.
Запорожцы выступили против беспредела олигархической группы Фирташа, которая захватила газораспределительные сети города и используя монопольное положение нарушает действующее законодательство и права людей.

Несмотря на поддержку клана Ахметова и его представителей в органах местного самоуправления, которые открыто выступили против горожан и в поддержку другого олигарха, запорожцы смогли в этом локальном противостоянии отстоять свою правоту, показать, что законы Украины и Конституция это не пустой звук и самое главное -доказать , кому принадлежит власть в стране и кто хозяин на своей земле.
Убедительная просьба к соотечественникам, давайте поможем запорожцам репостом и донесём до сведения Президента Украины их обращение.

Обращение к Президенту Украины
представителей запорожской территориальной громады.

Президенту України
Порошенко П.О.
01220, Київ, вул. Банкова, 11
З В Е Р Н Е Н Н Я
про порушення конституційних прав членів територіальної громади у м. Запорiжжi

Шановний Петре Олексійовичу!
До Вас, як до Гаранте конституційних прав та свобод громадян України звертаються представники Запорізької територіальної громади.
Ми вкрай стурбовані ситуацією, яка склалася в м. Запоріжжі у відносинах мешканців міста та ПАТ «Запоріжгаз».
Численні зловживання службовим становищем посадових осіб ПАТ «Запоріжгаз» та ТОВ «Запоріжгаз Збут», корупційні дії, розкрадання державного майна та інші злочинні прояви обурюють громадян та викликають великий суспільний резонанс.
Зафіксовані систематичні прояви організованих злочинних угрупувань, які діють в ПАТ «Запоріжгаз», ТОВ «Запоріжгаз Збут» та зловживають монопольним становищем у взаємовідносинах з мешканцями міста, вимагають хабарі за рішення будь-яких питань, які входять до повноважень ПАТ «Запоріжгаз» та ТОВ «Запоріжгаз Збут».
Тисячі запоріжців безпідставно відключені від газових мереж, з порушенням норм діючого законодавства та піддаються відвертому шантажу та залякуванню з боку керівництва газопоставляючого підприємства.
Непоодинокі випадки, коли працівники ПАТ «Запоріжгаз» навмисно створюють аварійні ситуації, пошкоджують газове обладнання, що призводить до витоку газу. Такі дії можуть мати непередбачувані наслідки. Трагедія у м. Дніпро, коли у 2007 році загинуло 23 наших співвітчизника на пам’яті громадян. Такий стан справ є неприпустимий і вимагає негайного як Вашого втручання так і правоохоронних органів України.
Також, нам не зрозуміло, яким чином газорозподільні мережі та обладнання було передано в управління чотирьом кіпрським підприємствам які безкоштовно експлуатують газові мережі, не вкладають кошти в їх розбудову та сталу експлуатацію і в той же час займаються розкраданням державного майна та шантажують мешканців міста.
Нагадуємо, що згідно ст. 41 Конституції України, громадяни, для задоволення своїх потреб можуть користуватися об’єктами права державної та комунальної власності відповідно до Закону.
Згідно ст. 13 Конституції України, кожен громадянин має право користуватися природними об’єктами права власності відповідно до закону. Власність зобов’язує. Власність не повинна використовуватися на шкоду людині і суспільству. Держава забезпечує захист прав усіх суб’єктів права власності і господарювання, соціальну спрямованість економіки. Усі суб’єкти права власності рівні перед законом.
З огляду на вищевикладене та у зв’язку з тим, що носієм влади в Україні є народ, який здійснює владу безпосередньо через органи державної влади та органи місцевого самоврядування та гарантом захисту наших прав є Ви, шановний Петро Олексійовичу, просимо:
1. Негайно втрутитися в дану ситуацію, створити міжвідомчу групу з працівників Генеральної Прокуратури України та НКРЕКП з метою розслідування зазначених фактів та притягнення винних до відповідальності відповідно до вимог чинного законодавства.
2. Негайно надати доручення НКРЕКП в межах своїх повноважень, у зв’язку з численними та грубими порушеннями умов та правил ліцензійної діяльності ввести зовнішнє управління з боку держави та припинити розкрадання державної власності, одним з власників яких є територіальна громада м. Запоріжжя.

Щиро віримо, що Ви, як Гарант Конституції України, зможете навести лад на українській землі при підтримці громадян країни.

18 февраль 2017 /
Похожие новости

Пєтков Сергій Валерійович: Народне волевиявлення — основа демократичного суспільства!

Пєтков Сергій Валерійович: Народне волевиявлення — основа демократичного суспільства! Відповідно до статті 5 Конституції України носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ,

2-й ( I І ) У Н І В Е Р С А Л УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕНТРАЛЬНОЇ РАДИ

( I І ) У Н І В Е Р С А Л УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕНТРАЛЬНОЇ РАДИ Громадяне землі Української Представники Временного Правительства повідомили нас про ті певні заходи, яких Временне Правительство має вжити в

В Україні значно спрощєно порядок ліцензування підприємницької діяльності.

Верховна Рада України внесла зміни до чинного законодавства стосовно спрощення умов ведення бізнесу в Україні. Закон зменшує кількість видів господарської діяльності, що підлягають ліцензуванню. При
Комментарии

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ