В.Семиноженко вважає що Тимошенко та БЮТ влаштували в країні справжній шабаш!!!

Віце-прем'єр Володимир Семиноженко заявив, що попередній уряд займався "відмиванням грошей" на виборчу кампанію.
В.Семиноженко вважає що Тимошенко та БЮТ влаштували в країні справжній шабаш!!!
Про це він сказав в ефірі Шустер Live.
"Я третій раз прийшов віце-прем'єром в той же самий кабінет. Я знав, що є суперкоррупція, але такої безсоромності, такої аморальності, такого мародерства на Україні...такого ще ніколи не було", - заявив віце-прем'єр.

"У п'ятницю в мене мінімум година пішла на те, щоб спілкуватися з Генпрокуротурой, що ви зробили по австрійському кредиту, щодо свинячого грипу, по соціальним фондам, де ви просто відмивали гроші на виборчу кампанію", - сказав Семиноженко, звертаючись до БЮТівця Олега Ляшка .

Крім того, коментуючи події в парламенті, які мали місце у вівторок, віце-прем'єр сказав: "Це підло було накрити прапором України, щоб не голосували люди. А в інших місцях залити клеєм, поламати".

"Я не міг очікувати, що на 20-й рік незалежності ми побачимо таке свавілля, шабаш абсолютно тупий, людей у яких немає нічого святого", - заявив він.

"Хто в кого кидав (димові шашки) - не важливо. Хто кому дав по морді...може, за справу дали по морді. Може, більше треба було дати по морді", - зазначив Семиноженко.
01 май 2010 /
Похожие новости

Клюєв доручив вибивати борги за газ та опалення...

Перший віце-прем'єр Андрій Клюєв доручив місцевій владі під особисту відповідальність посилити контроль за погашенням заборгованості за газ і електроенергію. Відповідну заяву Клюєв зробив у

В Україні сформовано нову коаліцію і новий уряд!!!

В українському парламенті оголошено про створення нової коаліції. До складу нової більшості увійшли 235 депутатів. Уже затверджено склад нового уряду на чолі з Миколою Азаровим. За словами голови
Комментарии

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ