Кравчук: Януковичу придется реформировать конституцию.

Кравчук: Януковичу придется реформировать конституцию.
Перший Президент України Леонід Кравчук переконаний, що в 2011 році політична ситуація в країні "буде гострою".

Політик висловив переконання, що гострота перш за все полягатиме в продовженні конституційної реформи.


"Венеціанська комісія і інші країни світу сказали, що конституційну реформу потрібно продовжити. Вони сказали нам, що реформа незавершена, що вона не є достатньо легітимною, тому хоче або не хоче цього Президент, а доведеться продовжити реформування політичної системи України на основі Конституції", — заявив Кравчук.

Крім того, політики наголосив на необхідності продовження реформування економічної, податкової та судової систем.

"До того ж ситуація з наступними виборами до парламенту, я не знаю, як воно буде, тому що більшість політиків вважають, що вибори повинні бути в 2011 році, а деякі називають 2012 рік. Але справа в тому, що все має відбуватися за тією Конституції, яка діє, а не та, яка діяла раніше", — сказав він.

Кравчук вказав на те, що треба дотримуватися норми Конституції. Він також нагадав про зростання цін на газ, на енергоносії.

"Тобто все, що декларувалося — що повинно було стати краще, сьогодні краще не стало і, думаю, найближчим часом не стане", — підсумував перший Президент.
02 январь 2011 /
Похожие новости

Юлия Тимошенко: В Украине совершен конституционный переворот!!!

Дорогі співвітчизники! Сьогодні вранці Конституційний Суд України всупереч будь-якій логіці конституційного права самочинно оголосив новий конституційний лад в Україні. Суд незаконно привласнив

Ющенко хоче проведення дострокових виборів в Україні!!!

Президент Віктор Ющенко має намір очолити курс на дострокові вибори до парламенту. Про це йдеться у заяві політради партії "Наша Україна". "Віктор Ющенко готовий очолити цей процес, а, отже,
Комментарии

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ