Скорботна хода на честь 10 річниці смерті легендарного мера Запоріжжя О. Поляка.

Скорботна хода на честь 10 річниці смерті легендарного мера Запоріжжя О. Поляка.
22 лютого 2003 року, від інфаркту померла надзвичайна людина, яка і досі, не зважаючи на минулі 10 років, залишається тим самим, "Народним міським головою міста Запоріжжя". Міліціянт "старої школи", який гідність та честність ставив понад усе. Міський голова, який діяв з однією метою: відновити колишню славу міста.

23 лютого 2013 року, мешканці міста зберуться біля міської ради для того щоб пройти ходою пам'яті до площи ім. Поляка, тим самим вшанувавши пам'ять цієї людини, через 10 років після того, як Олександра Поляка з нами не стало.

Увага всім бажаючим приєднатися до акції!
Захід є неполітичною, тому будь яка політична символика, в тому числі і прапори є заборонені і будуть сприйматися організаторами та правоохороними органами як провокація! Під час ходи дозволяється розгорнути лише синє - жовтий прапор України та малиновий прапор із гербом міста Запоріжжя.

Після пішої ходи, всі учасники заходу зустрінуться на площі Поляка та з лампаток виложать сердце, яке буде символізувати вічні пам'ять народному меру!
Місце знаходження: Збір 23 лютого о 16:00 напроти мерії, вирушаємо у сторону пл. Поляка
20 февраль 2013 /
Похожие новости

Форум громадських організацій і громадськості: 3 роки "покращення" в Запоріжжі.

Форум громадських організацій 3 роки "покращення" в Запоріжжі. За 3 роки правління нової влади в Запоріжжі багато чого змінилось, але,нажаль, не в кращий бік. Громадські організації, об'єднання ,

Громадські організації підписали меморандум про відродження в Запоріжжі громадського руху «За дело Поляка».

Більше сотні запоріжців вшанували пам'ять Поляка. Громадські організації підписали меморандум про відродження в Запоріжжі громадського руху «За дело Поляка». 23 лютого 2013 року, о 16.00
Комментарии

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ