Сепаратизм на Востоке Украины: на Донбассе и в Харькове произошли сепаратисткие, пророссийские мятежи!!!

Сепаратизм на Востоке Украины: на Донбассе и в Харькове произошли сепаратисткие, пророссийские мятежи!!!
Сьогодны донецькі сепаратисти заявили про те, що створюють "Донецьку народну республыку" та проведуть референдум про статус області "за кримським сценарыэм" до 11 травня. Вони наголосили, що "запросять" російських військових, якщо чинна влада України заважатиме їм, як і у Криму провести "референдум. Сьогодні проросійські активісти завили про те, що вони прийняли декларацію щодо проголошення суверенної "Донецької народної республіки".

Вчора, 6 квітня, у Харкові, Донецьку та Луганську відбувались сепаратистські мітинги проросійських активістів, унаслідоч чого мітингувальники у Харкові захопили приміщення облдержадміністрації. Міліція їм опору не чинила. Арсен Аваков сьогодні повідомив про те, що ОДА у Харкові вже звільнена. Проте це не відповідає дійсності. Сепаратисти продовжують утримувати будівлю.

У Донецьку сепаратисти також захопили будівлю ОДА, а згодом і обласне управління СБУ та філію НБУ.
У Луганську проросійські активісти зайняли будівлю СБУ. Терористи захопили у приміщенні Управління СБУ орієнтовно 300 автоматів, 100 пістолетів, до 20 снайперських гвинтівок. Злочинці - переважно військові і колишні афганці, їх у приміщенні до 150 осіб. Зівак навколо будівлі ще чоловік 300.

Серед терористів частина російських диверсантів, їх видає акцент і рублі, які вони мають. По периметру будівлі ще чоловік 10-15 з раціями і зі зброєю”, - написав Ляшко. За його даними, на 17.00 заплановано перемовини керівництва області з лідерами осіб, що захопили УСБУ. Керівництво Луганщини вмовлятимє їх здати зброю і залишити будівлю.
07 апрель 2014 /
Похожие новости

В Мариуполе сепаратисты вытеснили украинские части, в городе идет мародерство!

Бої за Мариуполь закінчилися поразкою українських сил. Після бойових дій 9 травня, 10 травня з міста виведені військові підрозділи Національної гвардії. Покинута військова частина на вулиці Нахімова.

Сепаратизм в Украине: МВС звітує про відбиття атак вепаратистів в більшості райцентрів Донбасу!!!

Сьогодні найбільш радикальні прояви спроб дестабілізації ситуації мають місце в Донецькій області. Невідомими озброєними людьми були захоплені адміністративні будівлі в місті Слов'янську. В даний час
Комментарии

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ