БЮТ вважає, Ющенко залишивши владу, зразу почав себе продавати, як Арсеній та Тігіпко.

Заступник глави парламентської фракції БЮТ Сергій Соболєв заявив, що частина фракції НУ-НС торгується з Партією регіонів за посаду прем'єр-міністра.

БЮТ вважає, Ющенко залишивши владу, зразу почав себе продавати, як Арсеній та Тігіпко.
"На жаль, сьогодні ми бачимо одне - це танці навколо Віктора Януковича з тезою, хто буде прем'єр-міністром, хто увійде до коаліції з Партією регіонів", - передала сьогоднішню заяву Соболєва прес-служба БЮТ.

За його словами, частині фракції НУ-НС "абсолютно все одно, де і з ким отримати цю посаду, тому вони пропонують увійти до коаліції з таким аргументом абсолютно усім".

"Вони відкрито запропонували, щоб прем'єр-міністром став Віктор Ющенко або Арсеній Яценюк", - заявив Соболєв, висловивши при цьому жаль, що представники політсил, які позиціонували себе як патріотів, "не пройшли випробування".

"Не встиг Віктор Ющенко попрощатися з владою, як почав торгуватися. Також Арсеній Яценюк - не встиг програти вибори, як почав пропонувати себе. Так і Юрій Костенко - не встиг набрати 0,2% на виборах, а вже почав "продавати українське" у вигляді себе", - зауважив заступник голови фракції БЮТ.

Він наголосив, що БЮТ у подібних торгах не прийматиме участі.
26 февраль 2010 /
Похожие новости

Яценюк та Тегіпко в розпачі від нового закону про місцеві вибори.

Лідер "Фронту змін" Арсеній Яценюк заявляє, що буде боротися за право обирати і бути обраними. "Партія регіонів разом зі своїми поплічниками - Блоком Литвина і комуністами - вчора прийняла закон,

В Україні сформовано нову коаліцію і новий уряд!!!

В українському парламенті оголошено про створення нової коаліції. До складу нової більшості увійшли 235 депутатів. Уже затверджено склад нового уряду на чолі з Миколою Азаровим. За словами голови
Комментарии

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ